Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Milý Tomio

25. 04. 2017 15:01:06
Promiň mi to familiární oslovení, ale nejsme věkem zase tak moc od sebe. My spolu mohli chodit i do školky, kdyby nebylo Tokio tak daleko. Proto si dovoluji to tykání...

A ještě mi musíš odpustit to, že já nejsem tvůj volič... I když před čtyřmi léty... To bych volební lístky s tvým jménem vyhledával a dal bych celý svůj majetek, na tvou prezidentskou kampaň. Jenže, majetku se mi nedostává a nacpat svůj podpis pod tvou kandidátku jsem taky nemohl tisíckrát...

A tak se ti, Tomio, přiznám, nepodepsal jsem nic... Možná i můj autogram chyběl k tomu, abys do té prezidentské volby mohl jít. Ale dnes by to bylo trochu jinak.

Dnes bych ti ten podpis nedal. A vůbec by mi nevadilo to, že musím poskytnout číslo, které mám na svém povolení k existenci.

Já tě, můj milý Tomio, sleduji už hodně dlouho. Nemyslím tím to, že bych zaúkoloval tajné služby a nebo, že bych chodil očumovat tvou poštovní schránku či popelnici. Já jen sleduji média a tím nemyslím to, jak o tobě píší, ale... Ale jak se do médií vyjadřuješ ty.

Jde ti to, Tomio. Ale to je jen můj názor a na ten není nikdo zvědavý. Asi ani ty..

Jenže v poslední době sleduji i tvůj volební program. Nějak postrádám řešení menších, ale přesto důležitých starostí obyčejných lidí. Těch, které někteří politici označují jako nižší střední třídu. Mám na mysli dělníky, kteří jsou rádi za to, že ze svého platu zaplatí nájem a jakž takž uživí rodinu.

Ty jim slibuješ přímou demokracii a čekáš, že si z toho sednou na prdel... Omlouvám se ze tu prdel, ale myslím si to, že i Japonci na ní sedí. A Japonky? No raději to nebudu rozebírat. I ten poslední dělník neuvěří tomu, že bude v referendu rozhodovat o něčem důležitém. On si sice zanadává, ale přesto to nechá na svém voleném zástupci. Na tom, který ho většinou zklame... A on ví, že ho zklame i ten další volený zástupce. Po zkušenostech s ODS, ÚS, ODA a TOP 09 se mu nemůžeš divit. Ale to ty moc dobře víš...

Moc dobře to víš a některé "klasické", ale provařené strany ti musí dělat radost. Když někdo hodí jako volebního lídra v nejlidnatějším kraji takového asociála, jako je pan Stanjura, tak si říká o průser. A pokud vystoupí stranický šéf a začne v přímém přenosu mluvit jako nebožtík Biľak, jen změní levou za pravou, tak je hned veseleji...

Jenže i ten „pravicový Biľak“, kromě vlastní sebechvály a urážek oponentů, nastínil nějaký program. Oni prý chtějí ráj mezi Aší a Jablůnkovem. Aby ne, mají na to zkušené poslance Bendu a Němcovou. Jenže ten ráj slibuješ i ty. A někde jsem četl, že to slibuje i Babiš se Stropnickým.

A tak si se vrhl na ty migranty. Být nezúčastněným pozorovatelem, tak ti tleskám ve stoje! Jenže já, můj milý Tomio, netleskám. Po politické stránce to byl fantastický tah, vyplnil si mezeru na politickém "trhu"a vyšachoval si toho budějického entomologa, který si brousil zuby na vůdce antimuslimského hnutí v naší republice....

Takže tohle křeslo už máš a co bude dál? Blíží se volby a ty ještě několikrát objedeš republiku. Zamáváš lidem na náměstí, vyfotíš si selfíčko s voličem, potom si vyfotí selfíčko ten volič a tu fotku hodí do bankovního trezoru. Protože v tobě vidí spásu.

A už jsme u toho, proč ve mne voliče nemáš. Já prostě nevidím to, že právě ty máš nějaký zázračný recept na řešení migrační krize. Snad jedině, jestli nevíš jak ukončit ty války na blízkém východě či v Africe. Ale do toho bych se nepouštěl... Byl tady kdysi ministr obrany, který v době války v Jugoslávii navrhl řešení. A kdyby to tehdy někdo vyzkoušel, tak se už pomalu chystáme na čtvrtou světovou válku. Tu třetí totiž naplánoval náš ministr... Potom si prostřelil letadlo ve kterém letěl a pak... Pak se živil až do smrti jako čaroděj. .Nebo astrolog? Ale to už je jiný příběh...

Jenže se najde hodně lidí, kteří v tobě tu spásu vidí. Pro ně je pan Tomio Okamura někdo, kdo má doma pod postelí kouzelnou hůlku koupenou u pana Ollivandera v Příčné ulici. A taky jsi jediný, kdo zná to správné zaklínadlo, které při mávnutí tou hůlkou vykřikneš... A pak se svět stane rájem.

Jenže se najednou na netu vyrojilo docela dost psychopatů, kteří si léčí své komplexy a zaštiťují to tím, že volí tebe. Jeden malý příklad:

Na svých oficiálních facebookových stránkách si napsal o tom, že havířovský magistrát (nemyslím tím tu budovu) rozhodl, že na veřejné zasedání zastupitelstva pustí jen tolik lidí, kolik je tam židlí. A ostatní to mohou sledovat na obrazovkách ve vestibulu, anebo on line na svých počítačích.

A ohlas byl fantastický... Našli se i lidé, kteří by chtěli začít úředníky havířovského magistrátu věšet na pouličních lampách. Jsou to ti, kteří už vidí tu zářivou budoucnost pod vedením Tomia a Marine... Oplotíme hranice a nikoho tu nepustíme. A všechny muslimi (tohle není chyba, takhle to tam píšou) vyhostíme. Mešity zbouráme a odnese to i lednický minaret... A s tím vyhošťováním se taky nebudeme nijak párat. Prostě je hodíme za plot, ať si je užijí sousedé.

Tohle jsem už jednou viděl, když jsem byl hodně malý. Můj praděda takhle hodil sousedovi na zahradu krtka... A on se potvora vrátil.

Ty určitě, stejně jako já víš, že islámský terorista se k nám dostane i když budou hranice pod vysokým napětím. Vždyť koukni na USA a jejich ochranu hranic. A pak přišel Muhammad Atta se svou partičkou a jak to dopadlo.

Ty, Tomio, určitě víš, že současný imigrantský problém Evropy není o dovážení teroristů na starý kontinent. Ti teroristé se prostě jen svezou s davem, ale dorazili by stejně. Až spolu s Marine mávnete tou kouzelnou hůlkou a zastavíte příliv uprchlíků, tak vyřešíte jen tu méně podstatnější část problému. Zbavíte se ekonomických migrantů a ušetříte peníze, které potom rozkrade někdo jiný. Ale Ahmed s bombou v opasku dorazí zase. Pokud bude chtít, tak si cestičku najde, stejně jako si ji našel ten krtek.

Musím už pomalu končit. Co ti, Tomio, napsat na závěr Snad jen jednu perličku z pera (vlastně klávesnice) jednoho tvého fanouška: Rumuna či Ukrajince ještě zvládnu. Ale nechci tady žádného Asiata. Proto volím SPD Tomio Okamura....Přeji tobě i svým čtenářům hezký zbytek dne.

Autor: Pavel Nitka | úterý 25.4.2017 15:01 | karma článku: 20.53 | přečteno: 1034x

Další články blogera

Pavel Nitka

Možná přijde i Pláteník

A s ním třeba i pan předseda Franta Bavorů, který byl tím správným mužem na radnici... Stačí jen dobře sledovat televizní program a dočkáme se...

25.6.2017 v 14:48 | Karma článku: 26.88 | Přečteno: 895 | Diskuse

Pavel Nitka

I v osmdesátkách existoval volný trh

Já to mohu potvrdit, já v té době žil a taky jsem trhal... A jelikož jsem byl hodně mladý, tak jsem svůj volný trh upřednostnil před jiným, dnes uznatelným odbojem.

18.6.2017 v 15:00 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 751 | Diskuse

Pavel Nitka

Je už na čase vzít budík a vyrazit k Blaníku?

Svatý Václav a jeho družina to zřejmě přehnali s hypnotiky a spí a spí... Tak nevím, nebylo by vhodné je probudit?

18.6.2017 v 12:27 | Karma článku: 15.34 | Přečteno: 509 | Diskuse

Pavel Nitka

Jsem nekuřák a alkoholik samotář aneb Zvítězil jsem

I když alkoholik, to je hodně přehnaný termín. Prostě si moc rád sednu do hospůdky, někam do rohu, a vychutnám si své pivko... A konečně jsem vyhrál!

14.6.2017 v 18:42 | Karma článku: 32.25 | Přečteno: 1220 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jaroslav Čejka

O miliardáři, kterému ukradli křeslo

Wolkrova "Pohádka o milionáři, který ukradl slunce" už dávno není in. Zná ji jen málokdo. Podobně jako jejího autora. Dnes jsou v kurzu jiné příběhy. Například ten o miliardáři, kterému ukradli křeslo. To ministerské, samozřejmě.

27.6.2017 v 12:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 |

Josef Hejna

Sedlina

Každý občan má svůj rozum, každý může posoudit papalášské praktiky Pražského hradu sám. Jenom přemýšlím, jaké výročí mává na Ovčáčka. Tomu by to na Hradě moc slušelo.

27.6.2017 v 12:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 25 | Diskuse

Eva Zwemmer Tauerová

Multikulti polévka

Občas se po cestě z fitka domů stavuji tady u nás v haagském ghettu v takovém kebab-shoarma bufetu. Chodník a výlohu mají sice podělanou od holubů a ani vevnitř to není nic moc, ale maso dělají výborné.

27.6.2017 v 9:33 | Karma článku: 18.50 | Přečteno: 979 | Diskuse

Veronika Vojáčková

O dlouhém čase

Nedávno jsem dávala kamarádům recept na naše výborné domácí housky. Po nějaké době se ozvali s tím, že neví, čím to je, ale tak dobré jako je dělám já, se jim nikdy nepovedou. Přitom recept je přesný...

27.6.2017 v 8:45 | Karma článku: 10.52 | Přečteno: 271 | Diskuse

Ztlumeno

Ztráta sluchu je zpravidla i ztráta práce

Pokud se někdo připravuje na své budoucí povolání již se sluchovou vadou (něco se ve věku "náct") učí/připravuje se na takové povolání, které lze bez problémů se sluchovou vadou provozovat celý život. Ostatní však ne.

27.6.2017 v 7:55 | Karma článku: 7.57 | Přečteno: 164 | Diskuse
Počet článků 620 Celková karma 24.60 Průměrná čtenost 1610

 NLocations of visitors to this page free counter
Nezávisle závislý nádeník, píšící jen tak pro potěšení. 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.